25 Jun 14:00

“To što je srpski fudbaler u stanju da potpiše od ugovora, to je NAUČNA FANTASTIKA”

Preuzeto: “Blic sport”

Sindikat profesionalnih fudbalera “Nezavisnost” upozorio je domaće igrače da su najčešće sami krivi što ne mogu da naplate potraživanja od klubova. U Fejsbuk objavi tim povodom, ovo udruženje se oglasilo na sledeći način:

“Edukacija fudbalera je neopisivo težak proces, pretežak. Ponekad se osećamo kao glineni golubovi, nemoćni. Svaki dan pričamo i upozoravamo, svaki dan im dosađujemo ali… teška priča.

To što je srpski fudbaler u stanju da potpiše od ugovora, to je naučna fantastika i ne treba kriviti klubove, klubovi traže svoje interese i nisu u obavezi nikome ništa da tumače.

Svi fudbaleri koji ne mogu da naplate svoja potraživanja u 95% slučajeva su sami proizveli taj problem. Tako nam praksa kaže”, poruččuju iz Sindikata profesionalnih fudbalera “Nezavisnost”.