Ovde možeš da pogledaš zašto bi trebalo da se pridružiš Sindikatu profesionalnih fudbalera "Nezavisnost"

Novi bilten Sindikata profesionalnih fudbalera "Nezavisnost"

Formular
12 Jul 19:59

Katastrofa u Poljskoj

poljska-srbijaJuče je u poljskom gradiću Wodzislaw Slaski odigrana utakmica između ekipa sindikata fudbalera Poljske i Srbije. Meč je odigran u okviru četvrtine finala FIFPro turnira. Ubedljivu pobedu od 4:0 ostvarili su domaćini golovima Piosika (2), Michaleka i Mikite. Odlučnom igrom od samog početka utakmice Poljaci su u prvih desetak minuta utakmice uspeli da stvore nekoliko prilika i povedu sa 2:0 i konačni pobednik je već tad bio odlučen. Igrači SPF NEZAVISNOST su u nastavku utakmice pokušali da stignu prednost domaćina ali su prilike koje su imali ostale neiskorišćene i domaćin je zasluženo slavio.