15 Sep 16:49

SPFN učestvovao na humanitarnom turniru u malom fudbalu za pomoć osmogodišnoj Milici Jovanović

Udruženje građana “Čovek u ljudima” iz Novog Sada organizovalo je humanitarni turnir u malom fudbalu sa ciljem prikupljanja sredstava za finansiranje lečenja osmogodišnje Novosađanke Milice Jovanović koja pati od teškog oboljenja mozga.
Turnir je se održan 15. septembra na terenima kraj “Sajma”, a podržali su ga  brojne javne ličnosti, preduzeća i pojedinci.

U promociji turnira, pored SPF NEZAVISNOST  koji je imao čast da otvori turnir utakmicom protiv ekipe “novinara”,  između ostalih aktivno su učestvovali i dali podršku, bivši odbojkaški reprezentativac i predsednik OK Vojvodina Vasa Mijić, bivši rukometaš Vlada Mandić, glumica Jovana Stipić, najbolji srpski kik bokser Nenad Pagonis i šampion Evrope u profesionalnom boksu Nenad Borovčanin.
SPFN je nastupio sa bivšim reprezentativcima Jugoslavije, Borisom Vaskovicem, Radovanom Krivokapićem i Ivicom Francišković  kao i bivšim igračima sa superligaskih terena Milanom Belićem, Boškom Kovrlijom i Dušanom Brojčinom. Ovom prilikom se zahvaljujemo pomenutim igračima što su se odazvali na poziv SPFN da podrže humanitarnu akciju i pomognu maloj Milici.