SPFN: Radivojević, Dunjić, Babić, Skopljak, Ljubisavljević, Stančeski, Cvetković, Vujović, Stefanović, Popović.
Igrali su još: Čanović, Gegić, Radosavljević, Ademović, Filipović, Francišković, Hrnjak.

Vardar: Simov, Ilijevski, Avraham, Tanevski, Vajs, Ranđelović, Temelkov, Petrov, Kostovski, Stjepanović, Georgijev.
Igrali su još: Ristovski, Boškovski, Cikarski, Osa, Acevski.

Strelci: Stefanović ( SPFN ) 38 minut, Georgijev ( Vardar ) 58 minut.
Sudija: Nemanja Petrović iz Užica.

U veoma borbenoj i dinamičnoj utakmici ekipe Sindikata profesionalnih fudbalera „Nezavisnost“ i Vardara odigrale su nerešeno 1:1. SPFN je poveo u 38. minutu posle odlične akcije, a strelac je bio Jovan Stefanović. Izjednačenje je usledilo u 58. minutu, posle greške odbrane SPFN mrežu je pogodio Georgijev. Iako su tek nekoliko dana zajedno na pripremama igrači SPFN-a su prikazali zavidnu igru i po ocenama prisutnih bili bolji rival. Na kraju su mogli i do pobede protiv ekipe koju sledeće nedelje očekuju kvalifikacije za ligu šampiona jer su propuštene dve stoprocentne šanse.