20 Jun 20:50

Ove godine i kamp i turnir

Sindikat profesionalnih fudbalera Nezavisnost i ove godine organizuje trening kamp za slobodne igrače. Kamp će se održati na Zlatiboru od 02. do 11. jula, a treninge će voditi poznati fudbalski stručnjak Tomislav Sivić, doskorašnji šef stručnog štaba Hajduka iz Kule. Na poznatoj srpskoj planinskoj lepotici boraviće 22 fudbalera koji su trenutno bez ugovora.
Pod rukovodstvom Sivića ekipa SPF Nezavisnost pripremaće se za međunarodni FIFPro turnir za jugoistočnu Evropu koji će se održati od 13. do 15. jula na stadionu Levskog u Sofiji. Na turniru će učestvovati ekipe sastavljene od slobodnih igrača iz Bugarske, Grčke i Srbije. Ovo će biti izvanredna prilika da igrači pokažu svoje umeće pred menadžerima i trenerima i pokušaju da pronađu nove angažmane.