20 Nov 13:38

Kampanja – Reci NE nameštanju utakmica

Lukovic Ilic

SINIDIKAT profesonalnih fudbalera “Nezavisnost” podržao je kampanju FIFpro, FIFA i Interpola “Stop nameštanju utakmica”. Sve učestalijoj anomaliji u fudbalu koja je globalna pretnja integritetu fudbala, kao i socijlanim, obrazovnim i kulturnim oličenim u sportu, mora da se stane na put. S toga su se i eminentni srspki fudbaleri, kapiteni naših najuticajnijih klubova odazvali i učestvovali u kampanji SPFN.
-Igrač časno i pošteno, reci NE nameštanju utakmica – moto je kampanje koju SPFN sprovodi u okviru globalne kampanje koja se vodi u svetu.
Kapitenima Partizana Saši Iliću, Crvene zvezde Aleksandru Lukoviću, Vojvodine Ninu Pekariću i Čukaričkog Igoru Matiću u kampanji se priključio i jedan od najatraktivnijih stranaca u Superligi Srbije, Luis Ibanjez (Crvena zvezda).

Ibanjez Pekaric Matic1